Home » SPACER Z COACHEM

Blog

SPACER Z COACHEM

Co można zrobić w 30 minut ze swoim życiem? Wiele 🙂

Jak? Poprzez  SPACER Z COACHEM

Pomysł narodził się w trakcie realizacji projektu pt. Spacer 30 dni 

Okazało się w trakcie spacerowania, że ludziom brakuje często czasu  na zajęcie się swoimi sprawami, pomyślenie na spokojnie o czymś dla siebie ważnym, albo na jakąkolwiek aktywność fizyczną.  Czasami też mówili mi, że potrzebują takiego zatrzymania choć na chwilę od tego, co tu i teraz, jakiejś osobistej refleksji.

Czas pojawiał się zawsze w naszych spacerach, jako ten element krytyczny, którego ciągle brak. Ale każdy ze spacerowiczów powiedział, że 30 minut dla siebie znajdzie zawsze  🙂

I stąd pomysł na 30 minutowy spacer jako doskonałe rozwiązanie na chwilę dla siebie, zatrzymania się w pędzie. W dodatku w profesjonalnym i miłym towarzystwie.

Osoby, które ze mną spacerowały tak się wypowiadały o tych spotkaniach:

  • „… spacer dał mi inspirację. Lubię spacerować. Lubię rozmawiać z ciekawymi ludźmi. Tu miałam dwa w jednym…I jeszcze dał mi radość patrzenia na inną kobietę, która działa, tworzy i się jej udaje. A poza tym, to po prostu fajny spacer był. Trasa. Temat. Bez pośpiechu. Bez „muszę”. Takie prawdziwe spotkanie z drugim człowiekiem, z Tobą. Rozmowa o tym, co w nas żywe, ważne, aktualne.”
  • „W życiu człowieka bywają momenty kiedy decyduje się na coś czego wcześniej nie robił lub nie lubi robić (może to zabrzmi dziwnie). Pierwsze – nie umawiam się z nieznajomymi (a tak było w tym przypadku, w zasadzie tylko nasz poprzedni pracodawca nas łączył), nie jestem fanka spacerów i po trzecie nie jestem fanką Warszawy. Spacerowanie z Magda przełamywało to wszystko. Poza tym w tym momencie bardzo jej potrzebowałam (nie jako „przyjaciółki”) tylko jako HR-owca, który popatrzy z boku i na pewno powie coś pokrzepiającego (bo czułam, ze tak będzie). I tak się stało 🙂 Niestety ta historia nie była o niczym luźnym ale o codzienności biznesowej, o bywaniu managerem i o braku wiary w siebie. Skończyło się happy endem – usłyszałam to co było mi potrzebne, pogoda i ta część Warszawy przekonały do spacerów i do odwiedzania Warszawy nie tej centralnej”.
  • „Nasz spacer wydaje mi się już bardzo odległy, ale wciąż niezwykle miło go wspominam. Bo…Bo jesteś pogodną osobą , która zostawia w człowieku po spotkaniu uśmiech, a spacer był z Tobą. Bo umawiając się z Tobą przełamałam schematy swojego postępowania. Bo lubię miłe niespodzianki – pamiętaj, że przed spacerem żyłam w przekonaniu, że Cię nie znam i spacer mógł być równie dobrze dużym niewypałem – szłam więc na niego z taką lekką nieśmiałością Bo umówiłam się na spacer w listopadzie, który zdawać się może najmniej przyjaznym do spacerów miesiącem. Bo pogoda przestała by ważna. Bo stałam się cząstką projektu, który mi się spodobał.”
  • ” Co mi dał spacer: Rozmowa wniosła nowe rzeczy do mojego myślenia o zmianie. Natchnęłaś mnie energią i nadzieją, że dam radę dokonać zmian, jakich potrzebuję.”

Jeżeli czujesz potrzebę:

-przemyślenia/ porozmawiania o swoich sprawach osobistych, zawodowych

– odrobinę aktywności fizycznej

– skorzystania z profesjonalnego „spojrzenia” na wiele tematów

– oderwania choć na chwilę od tego, co tu i teraz…

albo po prostu spotkania z drugim człowiekiem, to umów się na spacer 🙂

Co potrzebujesz: 30min i wygodne buty 🙂

Spacery są o każdej porze dnia, bez względu na pogodę. A kiedy? To zależy od Ciebie 🙂 Wystarczy, że znajdziesz 30 minut dla siebie i skontaktujesz się ze mną.